úvodní strana

Adresa: 378 53 Zahrádky č.p. 42, okres Jindřichův Hradec; Tel./fax: 384 490 051; E-mail: obec@zahradky.cz

VÍTÁ VÁS OBEC ZAHRÁDKY

listek Výtvarná dílna listek nabídka kurzů listek programové kurzy 2018

Kurz č. 25 - Malování na hedvábí

[ tisk ]


Základní informace (termíny, cena, volná místa...)

termín 20.10.2018
volná místa 0 (velikost skupiny - min 5, max 10 osob)
cena 1100,- Kč
uzávěrka plateb 20.10.2018, po uzávěrce obdržíte podrobné informace.
Pokud neobdržíme platbu kurzovného do uzávěrky plateb, nepovažujeme přihlášku za platnou.
platba kurzovné je možné uhradit buď převodním příkazem na účet č. 31121251/0100 nebo poštovní poukázkou C. Vždy je nezbytně nutné vyplnit specifický symbol (číslo kurzu) a variabilní symbol (nejlépe rodné číslo, příp. vámi sestavené jiné desetimístné číslo). Rezervaci míst v kurzu provádíme dle pořadí došlých plateb!
storno podmínky pokud zrušíte přihlášku po uzávěrce, tj. 15. a další dny před konáním kurzu, kurzovné nevracíme. Platbu můžeme po dohodě převést na jiný kurz.
poznamka 9.00 - 13.00 hod. a 14.00 - 18.00 hod.  

Lektoři


Karla Hátleová

Lektorka paní Karla Hátleová se narodila ve znamení Raka v roce 1974. Věnuje se výtvarné tvorbě a její výuce. Od dětství pro ni bylo tvoření zábavou a odpočinkem, ale žila s názorem, že práce a zábava se nemíchají, proto vystudovala zcela jiný obor, než je cokoli spojeného s výtvarnictvím. Možnost živit se výtvarnou činností pro ni byla je krásným snem. Tvoření jí bylo vždy radostí a čerpala z něho sílu. Ve třiceti letech ji život dopřál krásnou rodinu, podporu skvělého manžela, pomoc starší dcerky a čas na mateřské dovolené s dcerkou mladší k tvoření. Díky velké důvěře a podpoře rodiny si vyplnila dávný sen a její koníček se jí stal i prací. Velice ráda vytváří věci, které si lidé mohou pro potěšení koupit a ještě větší radost má z toho, pokud může zkušenosti předávat dál.

Popis kurzu

Seznámíme se s materiálem, s barvami na hedvábí a různými technikami malování na tento materiál. Výsledkem bude vzorníček, namalovaná šála nebo šátek, kravata a obrázek. Nepředpokládáme žádné znalosti malování na hedvábí. Tento kurz je vhodný pro ženy a muže každého věku. Nepředpokládáme vlastní materiál, ale nevylučujeme ho. Doporučujeme pracovní oděv.


kravaty

Při práci

Kurz 2004

Ukázka hedvábných šátků z roku 2005.

Klientky s výrobky v roce 2003.

krásný tulipánový šátek - 2007

šála Klam - 2007
;

Stránky provozuje Obec Zahrádky      [ home ]   [ mapa stránek ]