úvodní strana

Adresa: 378 53 Zahrádky č.p. 42, okres Jindřichův Hradec; Tel./fax: 384 490 051; E-mail: obec@zahradky.cz

VÍTÁ VÁS OBEC ZAHRÁDKY

listek Výtvarná dílna listek nabídka kurzů listek programové kurzy 2019

Kurz č. 3 - Šijeme z úpletu

[ tisk ]


Základní informace (termíny, cena, volná místa...)

termín 15.06.2019 - 16.06.2019
volná místa 0 (velikost skupiny - min 4, max 10 osob)
cena 750,- Kč
platba kurzovné je možné uhradit buď převodním příkazem na účet č. 31121251/0100 nebo poštovní poukázkou C. Vždy je nezbytně nutné vyplnit specifický symbol (číslo kurzu) a variabilní symbol (nejlépe rodné číslo, příp. vámi sestavené jiné desetimístné číslo). Rezervaci míst v kurzu provádíme dle pořadí došlých plateb!
storno podmínky pokud zrušíte přihlášku po uzávěrce, tj. 15. a další dny před konáním kurzu, kurzovné nevracíme. Platbu můžeme po dohodě převést na jiný kurz.
poznamka 9.00 - 18.00 hod. a 9.00 - 13.00 hod.  

Lektoři

Eva Šimánková


Popis kurzu

Kurz je zaměřen na šití na overlocku - práci s úpletovými materiály. Je vhodný pro naprosté začátečníky a pokročilé.
Šít budeme pro malé i velké. Každý má možnost si vybrat, co bude šít. Mohou to být dětské tepláčky, tepláky, legíny, trička, úpletové šaty, mikiny, sukně atd. Zvládneme i několik kusů.
A protože máme tentokrát větší časový prostor, vyzkoušíme různé možnosti zdobení oděvů aplikacemi. Budeme kombinovat různé materiály a využívat zbytky, které nám všem při šití zůstávají. Během víkendového kurzu lze v klidu zvládnout např. bohatě zdobenou mikinu aplikacemi se zapínáním na zip.
V případě zájmu začátečníků se budeme věnovat i základní obsluze overlocku a jak využívat jeho možnosti. Povíme si něco málo o úpletových materiálech, možnostech zakládání a lemování. Můžeme vyzkoušet zakládání patkou na slepý steh, lemování nápletem či lemovací pruženkou.


;

Stránky provozuje Obec Zahrádky      [ home ]   [ mapa stránek ]