úvodní strana

Adresa: 378 53 Zahrádky č.p. 42, okres Jindřichův Hradec; Tel./fax: 384 490 051; E-mail: obec@zahradky.cz

VÍTÁ VÁS OBEC ZAHRÁDKY

listek Výtvarná dílna listek nabídka kurzů listek programové kurzy 2019

Kurz č. 5 - Volné quiltování - mírně pokročilí

[ tisk ]


Základní informace (termíny, cena, volná místa...)

termín 06.07.2019
volná místa 0 (velikost skupiny - min , max 9 osob)
cena 1200,- Kč
uzávěrka přihlášek 01.07.2019, tj. většinou 15 dnů před zahájením kurzu
uzávěrka plateb 06.07.2019, po uzávěrce obdržíte podrobné informace.
Pokud neobdržíme platbu kurzovného do uzávěrky plateb, nepovažujeme přihlášku za platnou.
přihláška na
poslední chvíli
do 05.07.2019 do 24.00 hod. a kurzovné se platí v hotovosti na místě
platba kurzovné je možné uhradit buď převodním příkazem na účet č. 31121251/0100 nebo poštovní poukázkou C. Vždy je nezbytně nutné vyplnit specifický symbol (číslo kurzu) a variabilní symbol (nejlépe rodné číslo, příp. vámi sestavené jiné desetimístné číslo). Rezervaci míst v kurzu provádíme dle pořadí došlých plateb!
storno podmínky pokud zrušíte přihlášku po uzávěrce, tj. 15. a další dny před konáním kurzu, kurzovné nevracíme. Platbu můžeme po dohodě převést na jiný kurz.
poznamka Přihlášky posílejte na jana_dohnalova@seznam.cz. Přihláška je platná po uhrazení zálohy, která činí 500 Kčna účet č. 2600650786/2010. Do poznámky uveďte své jméno, místo a datum konání kurzu a heslo "volné quiltování". Záloha je nevratná. Vždy nejdříve napište na uvedený email a teprve po potvrzení volného místa posílejte platbu ne naopak.  

Lektoři

Jana Dohnalová


Popis kurzu

Ukážeme si - jak si připravit materiál, jak pracovat se vzorem, jak natrénovat nový vzor, jak správně začínat a ukončovat šití, jak si vyrobit quiltovací šablony, jak přenášet vzor na látku a mnohé další. Natrénujeme několik základních vhzorů, abyste pochopili základní principy. Jakmile budete vědět, jak na to, bude to už pro vás zábava, kterou můžete dále mnoha směry rozvíjet. Kromě nových dovedností a znalostí si domů odnesete i písemný materiál se základními quiltovacími vzory, který si můžete doplňovat o další. S sebou vezměte - papíry - blok A4 a tužku; šicí stroj umožňující volné prošívání, quiltovací patku, případně vezměte návod; mate-li quiltovací stoleček, vezměte si ho, usnadní vám práci; pevnější nitě např. Triana, samozřejmě můžou být i speciální qultovací nitě; několik kusů látek o velikosti cca 40x30 cm, nejlépe jednobarevných, aby byl vzor lépe vidět; vatelín; mate-li, pak těsnější kožené či zahradní rukavice, nebo speciální rukavice na quiltování.


práce paní lektorky

práce paní lektorky

;

Stránky provozuje Obec Zahrádky      [ home ]   [ mapa stránek ]